O společnosti

Společnost OK Technical Group, s.r.o. je dlouholetým osvědčeným dodavatelem přesných výrobních a montážních technologií pro jednoúčelové stroje, montážní linky a robotizovaná pracoviště. Nabízíme špičkové certifikované technologie nejen pro automobilový, elektrotechnický a potravinářský průmysl. Zajišťujeme autorizovaný prodej a servis v rámci celé České a Slovenské republiky. Jsme partnerem ve všech fázích projektu.

Od roku 2020 je OK Technical Group také výrobcem vlastního produktu VAROK_CELL - robotické buňky určená pro integraci nejrůznějších technologií. 

 


Disponujeme výhradním zastoupením pro mnoho prestižních firem: BalTec technologie nýtování a tváření, Stöger manuální a automatické šroubovací systémy, Afag manipulační technika a dopravníhové systémy, Coherent průmyslové a značící lasery, jeden z největších výrobců na světě, LASERVISION ochranné pomůcky proti laserovému záření, Bofa filtrační jednotky, odsavače prachových a kouřových částic, DENSO lehká průmyslová robotika, Kassow robots výkonné sedmiosé roboty, STEIN Automation transportní a paletkové systémy, DSM spojovací a šroubovací technika, řídící jednotky.