Nýtovací stroje

RNE - Laterární nýtovací jednotka

 

nýtovačka BalTec, nýtovací jednotka s laterárně umístěným motorem pro snížení výšky konstrukceJednotka s laterárně umístěným motorem pro snížení výšky konstrukce. 

Nýtovací jednotky pro integraci do strojů
Nýtovací jednotky BalTec jsou ideální pro integraci do automatizace, rotačních indexovacích stolů nebo přenosových instalací - v jakékoli požadované poloze. Optimální rozsah kapacit umožňuje plné využití jejich strhujícího výkonu. K dispozici je více než 10 různých velikostí, s radiální i orbitální technikou. Potřebná tvářecí síla určuje příslušnou nýtovací jednotku.

Kombinace nýtovací jednotky s řízením procesu HPP-25 otevírá nové možnosti a nabízí následující výhody: lze prokázat úplnou dokumentaci procesních dat pro úplnou sledovatelnost výroby a vysokou kvalitu nýtovacího spoje. Všechna data procesu se zobrazí jako křivky nebo v tabulkové formě a automaticky se archivují. Pro pozdější zpracování jsou údaje k dispozici v různých formátech.

Nýtovací jednotky mohou být vybaveny různými doplňky podle požadavků. MRX - vícebodová nýtovací hlava nebo válcovací hlava jsou běžným doplňkem.

Na přání jsou nýtovací jednotky k dispozici také ve verzi s přírubou; rozměrově shodné se standardními základnami.