Nýtovací stroje

RNC M1 - Nýtovací jednotka s C rámem

 

nýtovačka BalTec, Jednotka s C rámem: pomocí kliky lze nastavit výšku  nad dílem, vhodná pro integraci do výrobních linekJednotka s C rámem: pomocí kliky lze nastavit výšku  nad dílem, vhodná pro integraci do výrobních linek. 

Nýtovací jednotky pro integraci do strojů
Nýtovací jednotky BalTec jsou ideální pro integraci do automatizace, rotačních indexovacích stolů nebo přenosových instalací - v jakékoli požadované poloze. Optimální rozsah kapacit umožňuje plné využití jejich strhujícího výkonu. K dispozici je více než 10 různých velikostí, s radiální i orbitální technikou. Potřebná tvářecí síla určuje příslušnou nýtovací jednotku.

Kombinace nýtovací jednotky s řízením procesu HPP-25 otevírá nové možnosti a nabízí následující výhody: lze prokázat úplnou dokumentaci procesních dat pro úplnou sledovatelnost výroby a vysokou kvalitu nýtovacího spoje. Všechna data procesu se zobrazí jako křivky nebo v tabulkové formě a automaticky se archivují. Pro pozdější zpracování jsou údaje k dispozici v různých formátech.

Nýtovací jednotky mohou být vybaveny různými doplňky podle požadavků. MRX - vícebodová nýtovací hlava nebo válcovací hlava jsou běžným doplňkem.

Na přání jsou nýtovací jednotky k dispozici také ve verzi s přírubou; rozměrově shodné se standardními základnami.