Obchodní zástupce

Nabízíme

- samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
- stabilní zázemí rostoucí firmy
- důkladné úvodní zaškolení na produkty, které proběhne v ČR
- možnost dalšího zaškolení v zahraničí
- možnost profesního růstu a rozvoje
- služební vůz pro soukromé účely, 5 týdnů dovolené, stravenky, notebook, telefon i pro soukromé účely

Požadujeme

- vynikající komunikační a prezentační schopnosti
- schopnost zaujmout a přesvědčit
- zodpovědný a pozitivní přístup k práci
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, svědomitost, spolehlivost, loajalitu
- ochotu vzdělávat se, chuť a snahu učit se
- aktivní ŘP skup. B
- ANJ na komunikativní úrovni (naši dodavatelé jsou výhradně ze zahraniční)

Náplň práce

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- navazování a rozvoj obchodních vztahů
- nabídky, technické konzultace a prezentace produktů
- spolupráce s technickou podporou a produktovým specialisty
- komunikace s našimi zahraničními dodavateli