Nýtovací stroje

Nýtovací pracoviště CNC

 

Aby váš radiální nýtovací stroj nebo lis pracoval na maximální a nejefektivnější úrovni, navrhuje společnost BalTec standardní montážní zařízení i specifická řešení na míru pro dokončení všech výrobních procesů. Se specializací na štíhlá pracoviště může zkušený konstrukční tým společnosti BalTec převzít váš systém montážního vybavení od koncepce až po dokončení.

V kombinaci s kulatým stolem
Kompletní a samostatná pracovní stanice s bezpečnostním krytem, souřadnicový nýtovací stroj (X = 200 mm, Y = 300 mm)
s kulatým stolem (Ø = 870 mm).

Pro systém přenosu pásu
Kompletní a autonomní pracovní stanice s bezpečnostním krytem pro integraci do přepravního vedení, koordinujte nýtovací stroj s přizpůsobeným systémem pásu a držákem obrobku, zdvojnásobte nebo ztrojnásobte výkon i v malých a středních sériích podle požadované nýtovací síly; Lze použít 4 různé nýtovací jednotky, proporcionální ventilová technika usnadňuje manipulaci s různými nýty ve stejném obrobku.

Oba stroje obsahují monitorování a řízení procesu, lze adresovat a uložit 63 nýtovacích programů, 6 různých parametrů řízení / 45 nýtovacích režimů, integrovaná funkce záznamníku, všechna data jsou zaznamenávána, ethernetová a USB rozhraní, 5,7 “dotykový displej LED podsvícený.