Aktuality

Aktuální informace a novinky z naší společnosti

 • UVEX...POMÁHÁME CHRÁNIT

  Jsme pyšní na to, že i my v OK Technical Group můžeme pomáhat v době koronavirové epidemie... Rozhodli jsme se zprostředkovat pro český trh exkluzivní ochranné pomůcky předního světového výrobce - společnosti UVEX. Představujeme model ochranného obličejového štítu...

 • DĚLÁME I DO VZDĚLÁNÍ

  Festival vzdělávání ve Žďáře nad Sázavou je profesionálním projektem s dlouholetou historií  a nám je ctí, že jsme mohli být v polovině listopadu u toho. Na našeho ókáčkového kolegu Petra se navíc stála bezmála tisícihlavá fronta!

 • OK TECHNICAL GROUP v Jihlavských listech

  ...věděli jste, že se bez nás s trochou nadsázky neobejdou ani v takových společnostech, jako je ROLLS ROYCE, PORCHE nebo tuzemský PRAZDROJ? Pokud ne, přečtěte si o nás v Jihlavských listech!

 • BalTec Maschinenbau AG - Elektro-Servo-nýtování

  Baltec Maschinenbau AG představuje další novinku. Moderní technologie elektro servo nýtování umožňuje maximálně přesné řízení a změny parametrů v průběhu procesu. Zároveň významně zkracuje čas potřebný pro zpracování materiálu v porovnání s pneumatickým strojem. Tyto nové nýtovací stroje jsou již nasazeny přímo ve výrobě našich zákazníků.

  BalTec již více než 20 let nabízí patentované monitorování tvářecího procesu a je lídrem na trhu v oblasti nýtování.

   

  Kompletní nýtovací stanice s ER 15

 • Kassow Robots na veletrhu v Hannoveru 2019

  Děkujeme zástupcům společnosti Kassow Robots za pozvání na veletrh v Hannoveru.

  Představení 7-osého kolaborativního robota se odehrálo za velkého zájmu návštěvníků. Prodej robotů pro český a slovenský trh byl tímto oficiálně zahájen.

 • RN 231 s HPP-25, proporcionálním ventilem, automatickým mazáním a dvouručním spouštěním

  Novinka: V naší testovací laboratoři jsme rozšířili team o nový pneumatický nýtovací stroj RN 231 s řízením HPP-25. Tento stroj nám nahradil původní starší model, který je již nasazen ve výrobě zákazníka, který si tento stroj zakoupil, protože vyhovoval potřebám jeho výroby. 

  Nové řízení obsahuje nejnovější verzi softwaru 2.0.3.0. Inovací prošly také senzory, které jsou snadno demontovatelné a jejich rychlé výměně nic nebrání. Nové 3bodové LED osvětlení pracovní plochy. Tento model dokáže vyvinout sílu až 12kN a stroj je dále vybaven proporcionálním ventilem pro automatickou regulaci vstupního tlaku. Automatické mazání kloubu a misky je již samozřejmostí. 

  V případě zájmu pro vás můžeme připravit představení tohoto stroje a zaškolení. Stroj také slouží k praktické ukázce nýtování přímo na vzorcích zákazníka. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@ok-tg.com