Servisní inženýr

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost v oblasti elektro (zkoušky dle vyhlášky 50/78 Sb. a více)
  • Anglický jazyk
  • Orientace v technických výkresech
  • Manuální zručnost
  • Komunikativnost a zodpovědnost
  • Ochota vzdělávat se a snaha se učit
  • Řidičský průkaz – B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Práci s moderními a špičkovými technologiemi (průmyslové lasery a robotika)
  • Samostatnou, kreativní a odpovědnou práci s možností seberealizace
  • Motivující platové podmínky
  • Stabilní zázemí rostoucí společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Zaškolení na produkty v ČR i v zahraničí u dodavatelů
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Práce na HPP na dobu neurčitou (dlouhodobá spolupráce)
  • Placené přesčasové hodiny, pružná pracovní doba
  • Služební vůz střední třídy
  • Benefity: Roční bonus, notebook, mobilní telefon, stravenky bez doplatku zaměstnance, 25 dní dovolené, sick days, jazykové kurzy a další zajímavé benefity

Náplň práce:

  • Servisní činnost
  • Technická podpora koncového zákazníka a prodeje
  • Asistence při integraci zařízení
Místo výkonu práce provozovna Humpolec nebo Praha, dle místa bydliště
Nástup možný ihned.
V případě Vašeho zájmu o spolupráci zašlete, prosím, stručný profesní životopis na níže uvedenou adresu, rádi si s Vámi domluvíme termín osobního pohovoru.
Kontaktní osoba: Pavel Vidlař, tel.: 00 420 602 363 113, email: vidlar@ok-tg.com