Administrativní pracovník

Požadujeme:

- vzdělání v oboru ukončené maturitní zkouškou
- znalost práce na PC - MS Outlook, MS Excel, MS WORD
- zodpovědný a pozitivní přístup k práci
- ochotu učit se novým věcem
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, systematičnost
- dobré organizační schopnosti
- trestní bezúhonnost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- nabízíme úvazek na několik hodin týdně s flexibilní pracovní dobou dle dohody
- samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
- pečlivé zaškolení
- zázemí stabilní a rostoucí firmy
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- možnost částečné práce z domova

Náplň práce

- zajištění administrativy spojené s chodem společnosti
- správa a evidence vozového parku
- správa a evidence pojistných a dodavatelských smluv
- zajišťování a komunikace s přepravními společnostmi

V případě Vašeho zájmu o spolupráci zašlete, prosím, stručný profesní životopis na níže uvedenou adresu, rádi si s Vámi domluvíme termín osobního pohovoru.
Kontaktní osoba: Pavel Vidlař, tel.: 00 420 602 363 113, email: vidlar@ok-tg.com