Aktuality

Aktuální informace a novinky z naší společnosti

 • RN 231 s HPP-25, proporcionálním ventilem, automatickým mazáním a dvouručním spouštěním

  Novinka: V naší testovací laboratoři jsme rozšířili team o nový pneumatický nýtovací stroj RN 231 s řízením HPP-25. Tento stroj nám nahradil původní starší model, který je již nasazen ve výrobě zákazníka, který si tento stroj zakoupil, protože vyhovoval potřebám jeho výroby. 

  Nové řízení obsahuje nejnovější verzi softwaru 2.0.3.0. Inovací prošly také senzory, které jsou snadno demontovatelné a jejich rychlé výměně nic nebrání. Nové 3bodové LED osvětlení pracovní plochy. Tento model dokáže vyvinout sílu až 12kN a stroj je dále vybaven proporcionálním ventilem pro automatickou regulaci vstupního tlaku. Automatické mazání kloubu a misky je již samozřejmostí. 

  V případě zájmu pro vás můžeme připravit představení tohoto stroje a zaškolení. Stroj také slouží k praktické ukázce nýtování přímo na vzorcích zákazníka. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@ok-tg.com

 • Nově zastupujeme na českém a slovenském trhu společnost Kassow Robots!

  https://www.kassowrobots.com/news/ok-technical-group-first-partner-in-eastern-europe/

   

   Greater efficiency than the market has offered so far: that was a goal in developing the robots from Kassow Robots. Modern, collaborative industrial robots can take on a variety of tasks and thereby relieve employees of monotonous tasks. At the same time, the efficiency and quality level in production can be further increased.

   

 • 100 let

  Výročí 100let od vzniku samostatného československa

 • RNC 231 – CNC nýtovací stanice

  Automatická nýtovací stanice RNC 231 byla vyvinuta tak, aby umožňovala až ztrojnásobit rychlost výrobního procesu i v provozech malé a střední velikosti.

 • Kvalitní a dostupná robotizace

  Nová řada rychlých a přesných robotů Denso HSR.

 • Laserové aplikace v potravinářství

  V pivovarech značí etikety a PET lahve našimi lasery.