Aktuality

Aktuální informace a novinky z naší společnosti

 • VAROK - Máme svůj vlastní produkt!

  Slavnostně oznamujeme, že naše společnost OK Technical Group vyvinula vlastní produkt - VAROK robotické buňky. Jde o unifikované řešení speciálně navržené pro robotická pracoviště... 

 • UVEX...POMÁHÁME CHRÁNIT

  Jsme pyšní na to, že i my v OK Technical Group můžeme pomáhat v době koronavirové epidemie... Rozhodli jsme se zprostředkovat pro český trh exkluzivní ochranné pomůcky předního světového výrobce - společnosti UVEX. Představujeme model ochranného obličejového štítu...

 • DĚLÁME I DO VZDĚLÁNÍ

  Festival vzdělávání ve Žďáře nad Sázavou je profesionálním projektem s dlouholetou historií  a nám je ctí, že jsme mohli být v polovině listopadu u toho. Na našeho ókáčkového kolegu Petra se navíc stála bezmála tisícihlavá fronta!

 • OK TECHNICAL GROUP v Jihlavských listech

  ...věděli jste, že se bez nás s trochou nadsázky neobejdou ani v takových společnostech, jako je ROLLS ROYCE, PORCHE nebo tuzemský PRAZDROJ? Pokud ne, přečtěte si o nás v Jihlavských listech!

 • BalTec Maschinenbau AG - Elektro-Servo-nýtování

  Baltec Maschinenbau AG představuje další novinku. Moderní technologie elektro servo nýtování umožňuje maximálně přesné řízení a změny parametrů v průběhu procesu. Zároveň významně zkracuje čas potřebný pro zpracování materiálu v porovnání s pneumatickým strojem. Tyto nové nýtovací stroje jsou již nasazeny přímo ve výrobě našich zákazníků.

  BalTec již více než 20 let nabízí patentované monitorování tvářecího procesu a je lídrem na trhu v oblasti nýtování.

   

  Kompletní nýtovací stanice s ER 15

 • Kassow Robots na veletrhu v Hannoveru 2019

  Děkujeme zástupcům společnosti Kassow Robots za pozvání na veletrh v Hannoveru.

  Představení 7-osého kolaborativního robota se odehrálo za velkého zájmu návštěvníků. Prodej robotů pro český a slovenský trh byl tímto oficiálně zahájen.